HP EliteBook 830 G7 | i5-10310U | 16 GB RAM | 256 GB SSD win 11 Pro (beg )
Intel Core i5-processor
Fyrkärnig processor
16 GB DDR4 RAM-minne
256 GB SSD-hårddisk
Bakgrundsbelyst tangentbord
2 Thunderbolt-portar
Windows 11 Pro
Original laddare & nätdel
Garanti: 3 månader
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skärmstorlek | 13.3" Full HD Pekskärm |
| Skärmupplösning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Processor |
Intel 10:e generationens i5-10310U-processor |
| Processorkärnor | 4 kärnor |
| Cacheminne | 6 MB L3-cache |
| Flertrådsteknik | Processorn stödjer hyperthreading för bättre prestanda |
| Minne | 16 GB DDR4 RAM-minne |
| Maximal minneskapacitet | 32 GB |
| Lagringsutrymme | 256 GB SSD-hårddisk |
| Grafikkort | Intel UHD Graphics |
| Optisk enhet | Nej, saknar CD/DVD-läsare |
| Trådat nätverk | Nej, saknar nätverksport |
| Trådlöst nätverk | Wi-Fi 6 (802.11ax 2x2) med stöd för filöverföring i 1 Gbit/s |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 integrerat |
| Webbkamera | Webbkamera med inbyggd mikrofon |
| Högtalare | Stereohögtalare |
| HDMI | En HDMI-utgång |
| USB 3.1 | Två USB 3.1 Gen 1-portar |
| Thunderbolt | Två Thunderbolt-portar (med USB-C-kontakt) |
| Minneskortläsare | Ja, minneskortläsare finns |
| Batteri | 3-cells batteri |
| Musplatta | Med multitouch |
| Tangentbord | Bakgrundsbelyst |
| Språklayout | Svenska, Finska |
| Vikt | 1.2 kg |
| Bredd | 30.8 cm |
| Höjd | 1.8 cm |
| Djup | 20.5 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Språkstöd | Svenska (du kan fritt ändra om du vill ha datorn på ett annat språk) |
| Garanti | 3 månader |
| Miljöcertifiering | Energy Star |
| Bäst användning för | Kontor och jobb |
| Produktfamilj | Datorer |
| Artikelnummer | 479404 |
Snabb Leverans
Hämta i butik eller få den skickad spårbart med DHL/PostNord Leveranstid: 1–3 arbetsdagar
Skickas från vårt lager i Strängnäs
Begagnad – men i toppskick!
100% funktionstestad – trygg och säker dator
Säljs utan originalförpackning & extra tillbehör
Frågor? Kontakta oss!
Vi hjälper dig gärna både före och efter köp!
Alla våra produkter är garanterade.















