HP ProBook 640 G8 14" FHD i7 (gen 11) 16GB 512GB win 11 pro (beg)
Snabbfakta!
- 14-tums Full HD IPS-skärm
- Intel Core i7-processor
- Fyrkärnig processor
- 16 GB DDR4 RAM-minne
- 512 GB SSD-hårddisk
- Intel Iris Xe-grafik
- Bakgrundsbelyst tangentbord
- Windows 11 Pro
Original laddare & nätdel
Garanti: 3 månader
Snabb Leverans
Hämta i butik eller få den skickad spårbart med DHL/PostNord Leveranstid: 1–3 arbetsdagar
Skickas från vårt lager i Strängnäs
Begagnad – men i toppskick!
100% funktionstestad – trygg och säker dator
Säljs utan originalförpackning & extra tillbehör
Frågor? Kontakta oss!
Vi hjälper dig gärna både före och efter köp!
Alla våra produkter är garanterade.
| Skärmstorlek | 14" Full HD LED IPS-skärm |
|---|---|
| Skärmupplösning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Processor | Intel Core i7-1165G7 2.8 GHz (4.7 GHz Turbo) |
| Processorkärnor | 4 kärnor |
| Cacheminne | 12 MB Intel Smart Cache |
| Flertrådsteknik | Processorn stödjer hyperthreading för bättre prestanda |
| Minne | 16 GB DDR4 RAM-minne |
| Maximal minneskapacitet | 64 GB |
| Lagringsutrymme | 512 GB SSD- M.2 NVMe |
| Grafikkort | Intel Iris Xe |
| Optisk enhet | Nej, saknar CD/DVD-läsare |
| Trådat nätverk | Upp till 1 Gbit/s |
| Trådlöst nätverk | Wi-Fi 6 (802.11ax 2x2) med stöd för filöverföring i 1 Gbit/s |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 integrerat |
| Webbkamera | Webbkamera med inbyggd mikrofon |
| Högtalare | Stereohögtalare |
| HDMI | En HDMI-utgång |
| Antal USB 3.2 Gen 1 typ A | Två portar |
| Antal USB 3.2 Gen 2 typ C | En port |
| Minneskortläsare | Ja, minneskortläsare finns |
| Batteri | 3-cells batteri |
| Tangentbord | Bakgrundsbelyst |
| Språklayout | Svenska, Danska, Finska, Norska |
| Vikt | 1.4 kg |
| Bredd | 32.2 cm |
| Höjd | 2.0 cm |
| Djup | 21.4 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Språkstöd | Svenska (du kan fritt ändra om du vill ha datorn på ett annat språk) |
| Garanti | 3 månader |
| Miljöcertifiering | Energy Star och EPEAT Gold |
| Bäst användning för | Kontor och jobb |
| Produktfamilj | Datorer |
| Produkttyp | 481880 |













