Lenovo ThinkCentre M720s SFF i5 8GB 240GB SSD Win11 Pro (beg)
Begagnad Lenovo ThinkCentre M720s med 3 mån garanti! En kraftfull stationär dator med stark sexkärnig Intel i5-processor, hela 8GB RAM och en snabb NVMe SSD-hårddisk på 240 GB. Windows 11 Pro .
Snabbfakta!
- Intel Core i5-processor
- Sexkärnig processor
- 8 GB DDR4 RAM-minne
- 240 GB SSD-hårddisk
- Intel UHD-grafik
- Med stöd för USB 3.1 Gen 1
- Windows 11 Pro
- Strömkabel ingår
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5-9400 2.9 GHz (4 GHz Turbo) |
| Processorkärnor | 6 kärnor |
| Generation | 9 |
| Minne | 8 GB DDR4 RAM-minne |
| Maximal minneskapacitet | 32 GB |
| Lagringsutrymme | 240 GB SSD-hårddisk |
| Grafikkort | Intel UHD Graphics 630 |
| Optisk enhet | Super Multi DVD-brännare (DVD±R) |
| Trådat nätverk | Upp till 1 Gbit/s |
|
SSD |
| Ljudkort | Inbyggt HD-ljud |
| HDMI | NEJ |
| DisplayPort | Två DisplayPort-utgångar |
| VGA | En VGA-utgång |
| USB 2.0 | Fyra USB-portar |
| USB 3.1 | Fyra USB-portar |
| USB-C | En USB-C-port |
| Vikt | 6 kg |
| Bredd | 9.3 cm |
| Höjd | 34.4 cm |
| Djup | 29.1 cm |
| Operativsystem | Windows 11 Pro 64-bit kommer förinstallerat |
| Språkstöd | Svenska (du kan fritt ändra om du vill ha datorn på ett annat språk) |
| Garanti | 3 månader |
| Bäst användning för | Kontor och jobb |
| Produktfamilj | Datorer |
| Produkttyp | Stationär dator |













